Макрон обговорить з Меркель свою пропозицію щодо реформування ЄС

28 Вересня 2017, 11:46

Президент Франції Еммануель Макрон і канцлер Німеччини Ангела Меркель зустрінуться в четвер, 28 вересня, у Таллінні, щоб обговорити пропозиції французького лідера по реформам в Євросоюзі.

Адміністрація Макрона підтвердила, що зустріч відбудеться перед дводенним самітом лідерів Євросоюзу з цифрових технологій, повідомив портал телерадіомовлення Естонії ERR.

Президент Франції 26 вересня виступив з програмою розвитку ЄС на найближчі 10 років. Особливий упор він зробив на співпрацю Франції і Німеччини в рамках заходів з реформування та розвитку Євросоюзу.

На саміт в естонську столицю приїдуть і інші європейські лідери. Серед них прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, президент Європарламенту Антоніо Таяні і голова Європейської ради Дональд Туск.

У четвер лідери 26 держав візьмуть участь в робочій вечері, а в п'ятницю обговорять питання розвитку цифрових технологій в ЄС. Відбудеться також низка двосторонніх зустрічей. Естонія в другому півріччі 2017 року очолює Раду ЄС.