Майже всіх чорнобильців, які оголосили сухе голодування, госпіталізували

8 Грудня 2011, 17:15

Він повідомив, що також припинив голодування і відправляється на лікування, тому що в нього піднялася температура під 40 градусів і він ледве говорить.

Костєв не уточнив, куди були доправлені його колеги на лікування, але наголошує на тому, що ніхто з народних депутатів чи інших політиків їм не допомагає.

За словами учасника акції протесту, до них цілий день приходили народні депутати з різних політичних сил, але так ніхто і не допоміг з вирішенням питання щодо встановлення намету. Наразі заявка учасників акції на дозвіл встановити намет перебуває в Київській міській державній адміністрації, але рішення поки що немає.

Костєв також зауважив, що чорнобильці не збираються припиняти голодування і до них на підтримку прибувають нові і нові люди.

Зараз в Маріїнському парку голодує близько 30 чорнобильців.

Нагадаємо, 30 листопада у Києві група чорнобильців з різних регіонів оголосила голодування біля Кабінету Міністрів. Вони розташувалися у Маріїнському парку навпроти будівлі уряду. Чорнобильці вимагають від держави виконати рішення судів щодо виплати їм заборгованості із пенсій.

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення масових акцій чорнобильців біля Кабміну з 30 листопада. Міліція вже двічі складала протоколи про адміністративне правопорушення щодо чорнобильців.

Сьогодні вранці, 8 грудня, 12 чорнобильців оголосили сухе голодування.