Майже сім мільйонів людей постраждали від урагану “Харві” в Техасі

28 Серпня 2017, 12:35

У США Близько 6,8 мільйонів жителей Техасу постраждали від удару урагану "Харві", який пройшов узбережжям сполучених Штатів. Про це 28 серпня повідомив телеканал ABC News.

Зазначається, що три людини загинули, а в штаті запровадили режим стихійного лиха.

Весь регіон переживає серйозні підтоплення через зливи, а, за даними метеорологів, в найбільшому місті штату Х'юстоні і його передмістях може випасти рекордна кількість опадів – близько 130 см.
Влада просить людей, які перебувають у безпеці, залишатися на місцях, а власників човнів закликали надати допомогу в рятувальних операціях.

Американські ЗМІ також відзначають, що наслідки урагану в Техасі вже перевершили найгірші очікування влади і метеорологів.

У свою чергу деякі вчені закликали владу вжити заходів щодо скорочення викидів парникових газів в атмосферу для запобігання подальших катастроф.

Як повідомлялось, збиток, нанесений економіці США найсильнішим за 12 років ураганом "Харві", може перевищити $40 млрд.

Нагадаємо, що ураган "Харві" пройшов узбережжям Техасу в ніч на суботу 26 серпня. Максимальна швидкість вітру досягала 215 км / ч. Понад 300 тисяч Людей залишилися без електрики, зруйновано безліч будинків, три людини загинули, в штаті запроваджено режим стихійного лиха.

На даний момент найбільш руйнівним ураганом в історії Сполучених Штатів стала "Катріна", в 2005 році практично зруйнувала місто Новий Орлеан і забрала понад 1,8 тисяч життів. Матеріальні збитки тоді склали $ 125 млрд.