Майдан від мітингу на підтримку Януковича відгородили “Беркутом”

14 Грудня 2013, 12:07

З боку Майдану Незалежності дорогу перекрили автобусами і вантажівками, туди нікого не пускають, повідомляє "5 канал". Територію охороняє "Беркут".

Перед Українським домом вже змонтували сцену, прикрасили її банерами з логотипами Партії регіонів і гаслами "Збережемо Україну!". Поруч встановили металеве загородження.

Вночі на Європейську площу привезли кілька польових кухонь для приготування їжі та чаю для провладних мітингувальників.

Як зазначив нардеп від "Батьківщини" Арсен Аваков, за ніч у Маріїнському парку поставили великі намети.

"Людей не дуже багато, кожні 3 хвилини грає гімн Партії регіонів", – зазначив він.

Разом з тим, за повідомленням депутата Михайла Хміля, у "тамбурі" готелю "Київ" (навпроти Маріїнського парку) стоять " штабелями" і гріються провладні мітингувальники.

"Досить дивно бачити в центрі столиці чоловіка, який мочиться прямо "під дерево". Але коли це роблять жінки під стінами комітетів Верховної Ради, між готелями "Київ" і "Національний" … Як можна терпіти таке ставлення до себе?", – зазначив Хміль.

Разом з тим очевидці повідомляють, що на станції метро "Академмістечко" помітили намет з написом "Районний мобілізаційний центр Євромайдану" в оточенні не менш 50 автобусів з "гостями Києва" характерної зовнішності.

Нагадаємо, Партія регіонів "на прохання трудящих" оголосила мобілізацію своїх прихильників на мітинг у Києві, щоб підтримати курс Віктора Януковича.

Напередодні ZN.UA з посиланням на джерело в РНБО повідомило, що влада поставила перед Міноборони та іншими відомствами завдання забезпечити проведення 14-15 грудня масштабного провладного мітингу на противагу Євромайдану.

Опозиція заявила, що знає про план влади влаштувати у Києві широкомасштабну провокацію в суботу і неділю.