Магера не виключає дострокового припинення повноважень двох скандальних окружкомів Києва

31 Жовтня 2012, 17:24

«Це питання може бути засобом вирішення, але у всякому разі потрібно зважувати всі «за» і «проти», що буде найменшим злом. Якщо ми можемо погіршити ситуацію, то навряд чи ЦВК піде на такий крок. Якщо ситуацію не можна буде змінити, я думаю, якісь крайні заходи теж можуть задіяні », – сказав Магера.

За його словами, це може відбутися в будь-які терміни, якщо «іншими засобами впливу неможливо буде змінити ситуацію».

Заступник голови ЦВК нагадав, що під час виборчої кампанії ЦВК уже звертала увагу ОВК № 223 на необхідність дотримання вимог законодавства у своїй роботі.

«Свого часу на етапі формування дільничних виборчих комісій ця комісія примудрилася в 8:00 ранку провести жеребкування і якимось дивним чином туди не потрапили представники від декількох політичних сил», – додав він.

«Двісті двадцять третій округ в Києві є гіршим з усіх в плані організації роботи і виконання функцій. Навіть одним з найгірших в Україні », – зазначив Магера.

Нагадаємо, раніше заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера заявив, що на виборах Верховної Ради процес підрахунку голосів виборців проходить непрозоро.

Як відомо, на проблемних дільницях 223-го та 211-го округів точиться боротьба між опозиційними та провладними кандидатами. 

Так, на 223 окрузі було зафіксовано дві спроби незаконного виносу протоколів. Раніше представники «Свободи» заявили про спроби фальшування результатів голосування.

Водночас під будівлю 211 округу зранку звозили прибічників провладного кандидата Ігора Лисова. Останній, згодом, почав вимагати перерахунку голосів через фальшування результатів народного волевиявлення на користь опозиції.

98