Магазин подарунків Uamade  – місце куди хочеться повертатися

11 Квітня 2024, 13:43

Існують різні маркети, відвідування яких є обов’язковим та регулярним. Наприклад, магазини де купують їжу чи товари для побуту, ми відвідуємо майже щодня. І як показує практика – без особливих емоцій. А от є маркети, які відвідуєш по особливим приводам і градус радості та позитиву при ознайомленні з асортиментом такого бутика зашкалює, не вірите?

Відвідайте магазин подарунків і все стане зрозумілим. Особливо якщо це магазин ЮаМейд, де представлені не просто красиві речі, а різні карфтові цікавинки. До речі, асортимент маркету постійно поповнюється новинками, отож придбати вийде і предмети гардеробу, і посуд і навіть різні смаколики.

Коли потрібно відвідувати магазин подарунків?

Здається, що назва готовить сама за себе і магазин подарунків треба відвідувати лише тоді, коли нам потрібно купити презент. Але, по-перше, презенти актуально купувати не тільки комусь, а можна побалувати і себе чимось цікавим чи прикольним. По-друге, у сучасного споживача безліч приводів для того щоб подарувати цікаву річ знайомому, другу, коханій, родичу, колезі. Приводів для подарунків дуже багато і це не тільки Новий Рік чи День Народження. Насправді, свят існує дуже багато і на всі є шанс підібрати класний презент у цьому маркеті.

Для того щоб купити вдало подарунок треба врахувати вік отримувача, стать, хобі. Експерти з подарункового етикету не радять купувати щось мега дороге. До речі, від мега корисного теж треба відмовитися. Ну хіба що мова про презент для батьків, бо вони дуже практичні. А от дарувати сковорідку коханій на 8 березня – то програшний варіант. Краще презентувати велику іграшку або цікаву книжку. Все залежить від її уподобань, характеру і смаку.

Якщо ви добре знаєте людину якій підбираєте презент, значить вам пощастило. Підібрати красивий та вдалий подарунок буде просто. Але навіть якщо ви не дуже добре знайомі, не можете на 100% сказати, які книги читає людина чи в які ігри грає, чи який одяг любить носити, не проблема. Бо існує велика кількість універсальних презентів серед яких:

  • Посуд;
  • Одяг;
  • Канцелярія;
  • Аксесуари;
  • Іграшки;
  • Смаколики.

Скептики запитають навіщо тоді відвідувати магазин подарунків, якщо все це можна придбати у звичайних маркетах. Ні, саме унікальність магазину подарунків в тому і заключається, що тут звичайні речі мають особливий дизайн, відрізняються чи наявністю оригінального принту, чи привертають увагу незвичайними дизайнерськими рішеннями.

Всі товари для зручності розділені на групи в залежності від виду та навіть приводу. Тому підібрати вийде презент і на Новий Рік, і на Різдво, і на Великдень, і на День весни чи День матері.

Якщо все ж таки виникають складнощі в процесі підбору презентів, консультанти UaMade завжди допоможуть знайти щось цікаво-унікальне, яке точно сподобається конкретній людині. Тому відвідувати магазин подарунків хочеться все частіше, і ви будете повертатися сюди не тільки щоб підібрати презент, а щоб купити щось цікаве для себе і навіть просто щоб «відпочити очима і душею».

 

Позначки: