Литвин запросив у Генпрокуратури інформацію про бійку в Раді

21 Грудня 2010, 11:01

Про це Литвин сказав сьогодні на засіданні парламенту, коментуючи виступ лідера фракції БЮТБ  Івана  Кириленка.


“Щодо притягнення винних до відповідальності: я направив лист у Генпрокуратуру із проханням надати відповідну інформацію для того, щоб побачили і керівники фракцій, і депутати, а після цього ми визначимося далі з форматом розгляду цього питання”, – повідомив Литвин.


Можливість заслуховування Радою відповідної інформації у вівторок лідери фракцій обговорять на засіданні погоджувальної ради.


Раніше фракція «БЮТ-Батьківщина» заявила, що вимагає звільнення з посад урядовців, які брали участь у бійці в парламенті. «Проігнорувавши цю вимогу, керівництво виконавчої вертикалі прийме на себе політичну відповідальність за події минулого тижня», – заявив сьогодні з трибуни ВР лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.


Також БЮТ вимагає «негайно притягти до відповідальності учасників розправи, які безпосередньо били людей, і особливо тих з них, хто не вперше взяв участь у побитті».


«Треба невідкладно запросити до парламенту керівництво Генпрокуратури та заслухати про хід розслідування цієї резонансної і ганебної для країни справи», – заявив Кириленко.


БЮТ також вимагає негайного розгляду закону про опозицію.


За словами Кириленка, «без виконання цих вимог повернення парламенту до нормальної роботи…є неможливим».