Голова Верховної Ради вважає, що проблеми можуть виникнути через те, що один з пунктів закону передбачає вивішування на флагштоках прапорів Перемоги, а також державних прапорів.
«Тут може виникнути проблема. І я думаю, що тут не потрібно було робити такий імперативний запис, який викликає найбільше суперечок. Треба тоді визначити, що це має бути за прапор Перемоги, треба виготовити ці прапори, а окрім всього іншого треба мати і місця, де їх вивішувати», – пояснив Литвин.
Він вважає, що найкращим підходом було дати можливість використовувати ті знамена, які вважають за потрібне. «Закон це звичай, і робити з цього політику, я вважаю, це зайва дія»,- сказав він.
Також Литвин зазначив, що він як спікер протягом 5 днів мав підписати цей закон з дня його ухвалення і відправити його на підпис президенту.
Водночас, Литвин зауважив, що вже склалася традиція, коли під час Дня Перемоги «вивішуються червоні стяги і ті прапори, під якими воювали наші співвітчизники». Крім того, додав він, в цей день зі своїми прапорами виходять і різні політичні сили.
Як повідомлялось, голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав закон про внесення змін до закону «Про увічнення Перемоги у Великій вітчизняній війні 1945-1945 рр» (стосовно порядку офіційного використання копій прапора Перемоги) і направив його на підпис президентові Віктору Януковичу.
Раніше Янукович заявляв про намір підписати цей закон.
Нагадаємо, 21 квітня Рада встановила однією з форм увічнення Дня перемоги офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поруч із державним прапором.