Литвин розповів, що йому соромно за депутатів. Немає важелів впливу

21 Лютого 2011, 17:21

«Змусити тих, кого народ обрав, не так-те просто, і ви це розумієте. Немає важелів впливу. Але те, що зарплату там не нараховуємо, я думаю, для деяких це – як мертвому припарка, не табелюємо – те саме», – сказав він.

Спікер зазначив, що йому було соромно, коли 15 лютого під час 5 засідання міжпарламентської асамблеї України й Польщі польська делегація стала свідком того, яким чином відбувається голосування в Раді.

«Так, я так само, як і, думаю, всі пережив сором, коли депутати польські побачили, що в нас відбувалося», – висловив жаль Литвин.

На його думку, депутатів потрібно закликати особисто голосувати за законопроекти й апелювати до них з тим, що на наступних парламентських виборах виборці оцінять безпосередню роботу парламентаріїв у Раді.

Як повідомляло агентство, раніше депутат Ради, член фракції Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» Віктор Матчук закликав Генеральну прокуратуру притягати депутатів парламенту до відповідальності за голосування чужими картками.

8 лютого депутат Ради Арсеній Яценюк (НУНС) зареєстрував у парламенті законопроект №8086, що передбачає кримінальну відповідальність за порушення порядку особистого голосування депутатами Ради у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

14 лютого Литвин заявив, що вважає недоцільним введення кримінальної відповідальності депутатів за голосування чужими картками.