Литвин подякував регіоналам за довіру

Акценти
22 Листопада 2012, 13:04

За ухвалення відповідного рішення проголосували 16 членів підготовчої групи, сам Литвин утримався, а представників опозиційних сил – «Батьківщини», «Свободи» та «УДАРу», взагалі не було при ухваленні цього рішення.

Литвин подякував новообраним депутатам за довіру, однак запропонував сьогодні більше жодних організаційних питань не ухвалювати.

За його словами, не потрібно сьогодні обирати заступника голови підготовчої групи, а також секретаря, оскільки вони мають бути представниками різних політичних сил, які пройшли до ВР.

В той же час спікер зауважив, що сьогодні відлятає у відрядження, а завтра після повернення збере по одному уповноваженому від тих політичних сил, які пройшли до ВР, аби провести більш предметно дискусію «у більш вузькому колі».

Як повідомлялось, опозиція покинула засідання депутатської групи з підготовки першої сесії Верховної Ради 7-го скликання, у зв’язку з тим, що провладні члени групи не захотіли внести до порядку денного пункт про забезпечення особистого голосування депутатів майбутнього парламенту.

Після виходу опозиціонерів, присутні домовилися зустрітися завтра о 16:00.

Спікер Володимир Литвин запропонував, аби ця розмова відбулася у "більш вузькому колі".

Нагадаємо, до робочої групи з підготовки першого засідання Верховної ради VII скликання увійшли 28 новообраних народних депутатів.

Ця група повинна завершити роботу до 14 грудня – це крайній термін, до закінчення якого новообраний парламент повинен зібратися на перше засідання.

89