Литвин «Наступні парламентські вибори можуть відбутися вже навесні наступного року»

7 Червня 2010, 10:40

Виступаючи звітно-виборної конференції Сумської обласної організації Народної Партії, Володимир Литвин зупинився на питанні виборчої системи та дати виборів до місцевих, повідомили Тижню в прес-службі партії.

«Коли говорять, що треба наблизити виборчу систему до народу, то в черговий раз хочуть обманути людей, пропонуючи прийняти різні виборчі маніпуляції. Якщо вже повертатися обличчям до народу, то на всіх рівнях починаючи із обласного, депутати мають обиратися виключно за мажоритарною системою», – наголосив Литвин.

Він також зробив припущення, що наступні парламентські вибори можуть відбутися вже навесні наступного року.

«Перебуваючи на піку успіхів певна політична сила прагне все захопити, щоб потім всіх вишикувати на свій лад. Якщо їм це вдасться, то вже навесні відбудуться позачергові парламентські вибори, результат яких, виходячи із цього, не важко спрогнозувати», – вважає голова Верховної Ради.

Так дипломатично Володимир Литвин дав зрозуміти, чого прагне Партія регіонів.

Взагалі, схоже, що останнім своєю поведінкою «регіонами» викликають незадоволення не лише широких верств населення, а й соратників по коаліції, зокрема «литвинівців».

Як повідомляв Тиждень, нещодавно політвиконком Народної Партії оприлюднив заяву, в якій йдеться про тиск на соратників Литвина з боку представників партії влади на місцях. Зокрема «регіонали» намагаються примусити членів Народної партії перейти до Партії регіонів.

На думку членів політ виконкому Народної партії, «прагнення місцевих князьків монополізувати не тільки адміністративну, але й політичну владу контрпродуктивне, адже шляхом залякування заганяти людей до будь-якої партії – у кінцевому рахунку лише шкодитиме цій партії».

Крім того, соратники Віктора Януковича застосували «бульдозерну атаку» на народних депутатів, які входять до складу опозиції, щоб остаточно її розколоти.