Литвин хоче, щоб Азаров узгоджував з ним якість законопроектів

13 Березня 2012, 18:37

«За цієї ситуації важливо утримати в парламенті робочий настрій», – наголосив він, додавши, що «останнім часом зменшується підтримка законодавчих актів, які розглядаються».

На думку Литвина, «є політичне бачення того чи іншого документа, але є й проблема якості законопроектів, і свідченням цього є кількість заветованих президентом прийнятих законів».

Він зазначив, що «було б добре, аби Кабінет Міністрів реалізував ідею президента про проведення зустрічей із фракціями», адже «кількість законопроектів, які розглядаються, вимагають координації дій з урядом».

Литвин повідомив, що під час зустрічі обговорювалися питання, пов’язані із взаємодією Верховної Ради з Кабінетом Міністрів та з президентом.

За словами керівника парламенту, «домовилися про те, що Кабінету Міністрів необхідно активніше працювати з комітетами, фракціями, групами парламенту, зокрема, звернути увагу на комплексність і якість документів, які пропонуються до розгляду Верховною Радою».

Нагадаємо, сьогодні спроба розглянути законопроект про реформування Нафтогазу закінчилася блокуванням трибуни парламенту і перенесенням розгляду документу на п'ятницю, 16 березня.