Литвин голосуватиме разом з регіоналами за “розумні документи”

Акценти
23 Листопада 2012, 09:24

«Ви гарантовано побачите мене в Верховній Раді. Якщо ж говорити про фракцію (Партії регіонів – Ред.), то з таким же успіхом я міг балотуватися за списком ПР, що мені і пропонували зробити. Я відмовився, оскільки перебуваю в «Народній партії», до того ж є принциповим противником пропорційної виборчої системи», – сказав він.

У той же час він не виключив, що може голосувати за деякі законопроекти разом з регіоналами. «Якщо це розумні документи – не бачу сенсу їх не підтримати, незалежно від авторства», – зазначив спікер.

Правда, це не стосується питання про перенесення виборів президента в Раду, оскільки це, за його словами, не відповідає Конституції.

Не готовий він підтримувати і опозицію при голосуванні за закон про імпічмент президента. Він вважає, що це спроба опозиції знайти собі заняття, щоб не сваритися з владою і демонструвати «принциповість». У підсумку, за словами Литвина, «вереску буде багато, шерсті мало»: увагу людей просто відволікають другорядними питаннями, щоб не займатися справою і вирішенням насущних проблем.

Нагадаємо, незважаючи на те,що Литвин пройшов у Раду VII скликання по одному з округів Житомирської області від «Народної партії», він увійшов до складу робочої групи з підготовки першого засідання нової Ради за квотою Партії регіонів. І за пропозицією регіоналів очолив його.

Литвин пояснив це своє приєднання до правлячої партії тим, що його не прийняли в опозиції, до якої він, за його словами, звертався.

90