Литва постачатиме Україні озброєння, досягнута домовленість

24 Листопада 2014, 13:34

Україна і Литва домовилися про постачання елементів озброєння для українських збройних сил. Про це заявив президент Петро Порошенко на прес-конференції з президентом Литви Далею Грібаускайте.

"Ми домовилися про постачання конкретних елементів конкретного озброєння для українських збройних сил. Це – реальна допомога", – заявив президент. 

Про яке саме озброєння йдеться, Петро Порошенко не повідомив.

"Крім того, ми домовилися збільшити кількість військових, яких ми зможемо направити на лікування в Литву з зони АТО, до 50 осіб", – додав Порошенко.

У свою чергу Даля Грібаускайте підтвердила наміри щодо військового співробітництва. Але, відповідаючи на уточнююче запитання щодо озброєння, конкретної відповіді не дала: "Україна отримає будь-яку підтримку з боку Литви, яка тільки є у Литви".

Як відомо, раніше президент Литви Грібаускайте заявила, що якщо не зупинити Росію в Україні, то агресія може поширитися по Європі. При цьому вона назвала РФ терористичною державою, а також підкреслила, що Україні доводиться боротися не лише з військовим нападом, але й з економічною та інформаційною агресією.