Литовські чиновники розкрили Кремлю секретну інформацію

28 Вересня 2017, 12:49

Співробітники департаменту міграції без дозволу переслали до Росії, підписану МЗС Литви довідку, в якій міститься секретна інформація. Про це повідомляє Delfi.

Про те, що литовські чиновники передали Росії засекречену інформацію, стало відомо, коли Конституційний суд Литви організовував четвертий Всесвітній конгрес конституційного права.

"Росія поширила отриману інформацію суддям Конституційних судів усього світу. А голова Конституційного суду Литви Дайнюс Жалімас відразу опинився у "чорному списку" Росії – йому заборонили в'їзд в РФ", – наголошується в повідомленні.

Яким чином секретна інформація могла виявитися в поштових скриньках російських чиновників, не повідомляється.

Депутати Жигімантас Павілдніс і Юозас Бернатоніс сказали, що співробітники департаменту міграції завдали великої шкоди державі, тому пропонують провести парламентське розслідування.

"Думаю, що ми – і ліві, і праві – повинні об'єднати наші сили, і розслідувати цей факт, може тоді у департаменті пропаде бажання вести себе так однобічно в чутливих для Литви питаннях", – сказав Павіленіс.

Нагадаємо, Литва і Данія планують узгоджувати свою позицію щодо Nord Stream 2 ("Північний потік"-2) і впливати на Єврокомісію для більш ретельного ставлення до проекту.