Литі ялинки від виробника sosna.kiev.ua із сертифікатом якості

20 Листопада 2020, 19:40

Литі ялинки від виробника: доступно, якісно, надійно

Не знаєте, як все встигнути зробити все до свята? Для того, щоб полегшити список Ваших справ, ми розповімо Вам де знайти найголовніший атрибут Нового року і де купити литі ялинки від виробника з сертифікатом якості.

Лита ялинка «Альпійська» від магазину sosna.kiev.uaВ інтернет-магазині Sosna.kiev.ua зібрано найбільший в Україні асортимент литих ялинок. Все, що Вам залишається зробити, – це вибрати найкрасивішу литу ялинку, без якої просто неможливе свято. Магазин Sosna.kiev.ua має своє виробництво і офіційно працює з 2009 року.

При виробництві використовується високоякісний європейський матеріал та застосовуються технології, які дозволяють створити литі гілочки, що ідентичні живим. Кожна частина штучної ялини кріпиться до основи вручну, для цього використовують міцні шовкові нитки.

Від живої лісової красуні таку модель складно відрізнити, навіть тактильні відчуття мають схожість. Але найголовніше, що такий продукт сертифікований згідно ДСТУ, не викликає алергічних реакцій у маленьких дітей і домашніх тварин. Литі ялинки від українського виробника Sosna.kiev.ua не обсипаються і не мнуться при зберіганні. Така покупка прослужить в ідеальному вигляді близько 10 років. І важливо, що вибираючи штучну ялинку, Ви не тільки економите свої кошти, а й робите величезний внесок у збереження зеленого покриву всієї земної кулі.

Де в Україні можна купити литу ялинку від виробника із сертифікатом якості?

На сайті https://sosna.kiev.ua кожен знайде для себе те, що йому необхідно. Якщо Ви хочете прикрасити литою ялинкою компактну квартиру, обирайте моделі до 1,5 м. Така модель шикарно впишеться в будь-який інтер’єр, і буде виглядати виграшним акцентом. Якщо ж є необхідність у високій штучної новорічної красуні, – тут вибір дуже великий серед моделей вищих за 1,8 м.

Детальні відео-огляди допоможуть розглянути деревця з усіх боків під різними кутами. Шикарні умови є для оптових покупців і декораторів – для них розроблена система знижок. Це дуже зручно, що литі ялинки від виробника можна купити за хорошою ціною оптом і дрібним оптом.

В інтернет-магазині Sosna.kiev.ua Ви придбаєте дійсно якісне новорічне дерево за ціною виробника.