Литі ялинки на Новий рік: вигоди та переваги святкової покупки

22 Листопада 2022, 12:33

Знаходитесь у пошуках якісної, красивої, довговічної штучної ялинки? Мрієте, аби вона була максимально схожою на натуральну, живу? В такому випадку слід віддати перевагу ялинці литого типу. Чому саме їй та що особливого в цій моделі – дізнаємось далі.

Переваги та особливості литих ялинок

1. Дозволяють економити бюджет

Адже така покупка буде використовуватись протягом 10 років (живе дерево потрібно замовляти кожного року). При цьому комплект іграшок та гірлянд може змінюватись в невеликій кількості, адже основний спектр прикрас вже буде під рукою (найчастіше відразу після покупки ялинки покупці обирають таку кількість прикрас, яка необхідна для конкретних розмірів дерева).

2. Сучасне якісне виробництво

Новітні технології дозволяють виготовляти литі ялинки, що максимально схожі з натуральними. Вони міцні, відносно легкі. В процесі виготовлення кожна гілочка окремо відливається в спеціальній формі, і тільки потім конструкція збирається воєдино. Є моделі у різних кольорах, а деякі ще й мають вмонтовані у голочки світлодіоди, що яскраво мерехтять вогниками.

3. Не шкодять довкіллю

Литі ялинки, що мають високу якість матеріалів виготовлення, не виділяють токсинів, не мають запаху. Не забруднюють довкілля та допомагають зберегти ялиновий та сосновий ліси.

4. Безпечні у використанні

М’які голочки не здатні поранити шкіру. А спеціальний пластик чи леска (в залежності від того, з чого зроблена ялинка) практично не піддаються горінню або повільно плавляться, не виділяючи диму, їдкого запаху. Якщо ж штучна ялинка просочена спеціальними речовинами – вірогідність загорання виключається взагалі.

5. Немає сміття

Адже всі голки на гілках надійно прикріплені, не осипаються, не жовтіють.

6. Мінімальний догляд

Суха чи волога очистка – от і все. Після чого ялинка пакується та відправляється на зберігання.

Лита ялинка – окраса будь-якого зимового свята

Адже вона дарує радість, піднесений настрій, допомагає поринути у світ мрій та дитинства. Тож якщо потрібно купити литі ялинки  – слід завчасно продумати габарити, колір, декор та місце самої покупки. На що звернути увагу при замовленні:

• наявність сертифікатів якості;

• зовнішній вигляд;

• країна виробник (китайські варіанти дуже часто підводять якістю, але приваблюють ціною);

• наявність візуальних дефектів (слід ретельно перевірити товар перед покупкою на міцність, відсутність синтетичного запаху, цілість усіх елементів конструкції).

Якщо зовнішній вигляд повністю задовольняє потреби, а з документацією все впорядку – сміливо замовляти потрібну модель ялинки, аби встигнути встановити та прикрасити її до свят.

Автор:
Тиждень