Лише один народний депутат подав електронну декларацію – Мін’юст

4 Жовтня 2016, 14:24

Серед високопоставлених чиновників свою електронну декларацію до Реєстру станом на 4 жовтня подав лише народний депутат Михайло Гаврилюк, жоден міністр, двоє з чотирьох членів Національної агенції з попередження корупції  і близько 10 детективів Національного антикорупційного бюро України. Про це повідомив у Facebook заступник міністра юстиції України Сергій Петухов.

"На сьогодні подано всього 1,6 тис. річних декларацій за 2015 рік, серед яких: дві з чотирьох – члени НАЗК, один з 423 народних депутатів (Михайло Гаврилюк), близько 10 з 300 детективів НАБУ, нуль з уряду", – написав він.

Заступник міністра нагадав, що часу на заповнення декларації залишилося трохи більше трьох тижнів, а сама процедура займає не один день. "Трохи тривожна ситуація, на мій погляд", – додав він.

Раніше Петухов, заявив, що заповнив свою декларацію 1 жовтня.

Як повідомлялося, станом на 3 жовтня в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, було зареєстровано 2370 декларацій

Нагадаємо, систему електронного декларування запустили опівночі 15 серпня без сертифікації. Раніше Державна служба спеціального зв'язку й захисту інформації відмовила у видачі атестата відповідності системи електронного декларування. Згодом Держспецзв'язок передав НАЗК текст технічних зауважень до системи електронного декларування. 31 серпня Державна служба спеціального зв'язку й захисту інформації видала атестат відповідності системі електронного декларування. Наступного дня голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак повідомила про успішний запуск системи електронного декларування активів чиновників.