Львівський Євромайдан продовжує протестувати

29 Листопада 2013, 22:49

На сторінці Львівського Євромайдану також оприлюднили звернення до всіх українці, в якому заявили, що «наслідки непідписання угоди про асоціацію з ЄС  можуть зруйнувати нам перспективи майбутнього на роки і десятиліття».

«Вони — зрадники — сподіваються, що ми розійдемось розчаровані і приймемо їх зраду як даність.  Але ми налаштовані рішуче: останнє слово залишається за нами!  Заявляємо: ми готові до рішучих ненасильницьких дій. Насамперед це потрібно у Києві, тож ми готові їхати на Київ.   Звертаємось до громадян усієї країни. Сьогодні ми не можемо дозволити собі відступати, ми прийняли рішення, але без спільної волі досягати результату наші зусилля будуть марними», – заявили активісти.

Також активісти повідомили, що 30 листопада о 14.00 розпочнеться  загальний збір на майдані в Львові. «Мітинг за участі моральних авторитетів, громадських діячів. Будемо говорити про те, що робитимемо далі», – повідомили організатори.

Як відомо, 29 листопада  у Києві на мітингу на підтримку євроінтеграції ухвалили резолюцію з вимогою відправити у відставку президента Віктора Януковича через непідписання угоди про асоціацію з ЄС.  Також активісти заявили, що 1 грудня проведуть на Майдані Незалежності в Києві народне віче, на якому визначать подальші дії. 

Позначки: