Також спільно з ветеранами комуністи спробували покласти квіти до Монументу Слави на вул. Стрийській, однак їм у цьому завадила міліція.
«Незрозуміле рішення суду. Формулювання таке, щоб заборонити мирні зібрання. В заявці нашій вказано про покладання квітів. Жоден суд не може заборонити покладання квітів на могили полеглим воїнам. Це кощунство з точки зору суду. Не знаю, що це за суд взагалі був. І коли сьогодні людина з виконавчої служби мене знайшла, вона запропонувала ознайомитись з рішенням суду. Я ознайомився, висловив свою думку, але підписатися про ознайомлення я відмовився. Мені працівники міліції сказали, що вже акт складено про порушення рішення суду на Пагорбі Слави», – прокоментував Мазур.
«Далі в заявці було сказано, що ми беремо участь в урочистостях разом з ветеранами міста на вул. Стрийській – біля Монументу Слави. Там працівники міліції не дали вийти нам… Наші люди приїхали в куртках, на яких була партійна символіка. Міліція сказала, що заборонена символіка рішенням суду. У рішенні суду нічого про заборону символіки сказано не було. Тому це рішення ми будемо оскаржувати, будемо звертатися до ЗМІ. Мені дивна така ситуація», – розповів комуніст.
За його словами, партійні прапори вони не піднімали, щоб не допустити провокацій.
Також, з його слів, учасники урочистостей поклали вінок до Вічного вогню.
«Вічний вогонь не був запалений. В усі минулі роки був, а цього року ні. Отаке ставлення до ветеранів Великої вітчизняної війни», – зазначив комуніст.
Водночас на запитання про те, чи справді правоохоронці перешкодили комуністам покласти квіти до Монументу Слави, речник ГУ МВС у Львівській області Денис Харчук зазначив:
«Працівники міліції забезпечували охорону правопорядку. Більше ніяких коментарів».
На запитання, чи були сутички, він уточнив, що порушеннь громадського порядку не було.
Нагадаємо, Львівський окружний адміністративний суд заборонив заходи 27 липня.
Раніше голова Львівської міської ради ветеранів Олександр Грубий заявив, що організація має намір провести заходи з відзначення 67-ої річниці звільнення Львова від німецько-фашистських загарбників попри заборону суду.