У поданні зазначається, що замість Данильчука 1 грудня 2011 року під час другого пленарного засідання 16-ї сесії Луцької міськради голосував хтось інший, адже, як стверджує прокуратура, депутата у сесійній залі не було.
Зокрема, йдеться про розгляд питання про Положення про управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради.
«Встановлено, що електронною карткою для голосування скористалась невстановлена стороння особа, оскільки вказаний депутат під час голосування в сесійній залі не перебував та за вказане рішення особисто не голосував», – йдеться в документі.
Ці порушення, як стверджує прокуратура, «підривають престиж та авторитет органу місцевого самоврядування».
Відтак, у прокуратурі вимагають невідкладно усунути порушення та вжити дієвих заходів, аби не допустити такого надалі.
Як розповів голова регламентної комісії Луцької міської ради, яка розглядала подання, Святослав Боруцький, комісія вирішила донести до уваги депутатів міськради це подання, щоб подібні інциденти не повторювалися.
Натомість, сам Павло Данильчук підтвердив, що не голосував за цей проект рішення. За його словами, це може бути збій системи, або інші технічні моменти, до яких він не причетний. Також депутат додав, що нікому не доручав голосувати від його імені.
Нагадаємо, нещодавно Луцька міська рада заборонила чиновникам, політикам і політичним партіям безкоштовно розміщувати рекламу, у тому числі на білбордах, під виглядом соціальної реклами.
Зазначимо, що днями Вищий адміністративний суд Києва залишив без розгляду позов громадянки Оксани Чубко, в якому вона просила заборонити депутатам Верховної Ради голосувати за відсутніх на засіданні парламенту колег.