Луцьк хоче купувати в Любліна тролейбуси за ціною металобрухту

28 Червня 2012, 04:13

За його словами, директор Луцького підприємства електротранспорту Іван Гріцанчук вже веде переговори з митними службами про узгодження суми платежів за ці транспортні одиниці.

Мер Луцьку стверджує, що місто їх отримає за дуже вигідною ціною, незважаючи на те, що вони "на ходу" і ще недавно обслуговували пасажирів Любліна. Таким чином, повідомляє мер, частково вдасться вирішити екологічну проблему центру Луцька, і замість маршруток, які не відповідають європейським екологічним стандартам, містом курсуватимуть екологічно чистий транспорт.

Наразі у Луцьку  13 маршрутів обслуговують близько 50 тролейбусів, з яких переважну більшість складають радянські та російські машини ЗиУ-682 різних модифікацій 1978-1993 рр. випуску. Невелику частку тролейбусного парку становлять низькопідлогові тролейбуси "Богдан" вітчизняного виробництва.

Нагадаємо, минулого року міський голова Полтави Олександр Мамай звернувся до мерів 73-х міст Європи з проханням подарувати місту тролейбуси. Він заявив, що діяв за практикою колеги  – міського голови Вінниці Володимира Гройсмана, який звернувся з проханням надати трамваї до Швеції.