Луценко заявляє, що його «прив’язують» до справи про отруєння Ющенка

20 Грудня 2010, 11:30

«Тепер мене намагаються прив’язати до справи про отруєння Ющенка», – сказав Луценко.


На питання, яким чином це роблять, він відповів, що не має права розголошувати деталі.


«Я давав підписку про нерозголошення. Нічого не можу коментувати. Піду давати свідчення лише після здачі крові самим потерпілим. Якщо він ігнорує повістки, чому в його справі мають допитувати мене?», – додав Луценко.


Коментуючи інші претензії прокуратури екс-глава МВС заявив: «Так, у них там цілий конкурс абсурду проходив. Серед варіантів є ще нібито незаконне проведення двох святкувань Дня міліції, у 2008-му і 2009-му роках», – зазначив він.


За словами Луценка, у 2001 році була постанова Кабміну про те, що ресурси спецдоходів МВС можна витрачати лише на потреби підрозділів, які їх заробили, а також постанова про обмеження святкових заходів у період кризи.


 «Але ж у нас були урочисті збори з участю в одному випадку президента, у в другому — прем’єра. А як їм інакше було вручати нагороди? Об’їжджати 900 райвідділів? Чи передавати поштою? До речі, вартість букетів нагородженим і навіть вартість самих нагород теж зараховується як незаконне використання коштів», – додав Луценко.


Нагадаємо, Луценку пред’явлено остаточне обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу (присвоєння державного майна в особливо великих обсягах шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб) і частиною 3 статті 365 (перевищення службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки).


Пізніше Луценко заявляв про тиск слідства на опитаних в межах порушеної Генеральною прокуратурою справи проти нього за підозрою в розтраті майна при затвердженні наказу, яким його водієві Леоніду Приступлюку було нараховано 40 тисяч гривень із Пенсійного фонду