Луценко вирахував дату свого ув’язнення

22 Червня 2011, 08:46

За його словами, документ вже нібито написаний, і там вказано термін у 8 років в'язниці. Найбільш вірогідною датою Луценко називає листопад цього року.

«Для мене все очевидно: вони будуть гнати. Влада збирається швидко завершити процес, не змінюючи планів на посадку. Якщо суд буде працювати, засідаючи двічі на місяць, то вирок може бути в листопаді. Мене влаштовує суд кожен день, але не влаштовує необ'єктивне розгляд справи», – зазначив він.

Луценко жартував, що в Печерському суді треба ставити стаціонарну відеокамеру.

«Для Юри та Юлі! А ми вже проведемо розіграш, у кого будуть права на трансляцію. Але це буде не «Євроспорт», у нас інший спорт!», – додав він.

Нагадаємо, 20 червня Печерський суд Києва відхилив клопотання колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про залучення до його справи народного депутата Геннадія Москаля як захисника. Суд аргументував своє рішення тим, що захисником не може бути особа, яку було допитано як свідка.

Як відомо, Генеральна прокуратура порушила справу проти екс-міністра Луценка у листопаді 2010 року.

Йому пред’явлено низку звинувачень. Зокрема, Луценка звинувачують у незаконному нарахуванні пенсії його водієві, у незаконній організації стеження в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння кандидата в президента Віктора Ющенка у 2004 році, а також у порушенні положень постанови Кабінету Міністрів про обмеження видатків у держструктурах у зв'язку з фінансовою кризою, коли МВС організовувало в 2008 і 2009 роках святкування Дня міліції в палаці «Україна». 

Наступне судове засідання у справі Луценка на прохання захисту екс-міністра суд переніс на 10 годину ранку 30 червня.

Позначки: