Луценко впевнений, що виграє Європейський суд, бо кількість порушень в його справі «зашкалює»

15 Червня 2011, 21:38

За дозволом на побачення з екс-міністром вони зверталися до судді Печерського районного суду міста Києва Сергія Вовка і суддя дозволив їм таку зустріч.

Депутатам також дозволили передати Луценку книги, зокрема, тритомні мемуари Вінстона Черчілля «Друга світова війна» та іншу історичну та філософську літературу.

Після зустрічі, депутати повідомили журналістам, що «попри все Луценко добре тримається. Для цього потрібна мужність».

«Юра просить подякувати всім, хто його підтримує. Така підтримка дуже важлива, коли опиняєшся в непростій ситуації», – передали вони його слова.

За їх словами, екс-міністр активно збирається вибудувати свій захист у майбутньому судовому процесі, він наполягає на безпідставності і політичній складовій усіх звинувачень, які йому висуваються.

«Юра впевнений, що він виграє Європейський суд тому що кількість порушень в його справі «зашкалює», – передали журналістам його слова народні депутати.

На запитання про те, як він почувається, Луценко сказав, що «поступово виходить з голодування».

Як повідомлялось, Печерський районний суд переніс розгляд кримінальної справи колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на 20 червня.

У четвер, 9 червня, Печерський районний суд Києва почав розгляд кримінальної справи проти Луценка по суті.

Під час судового засідання Луценку вчергове було відмовлено у відводі судді, який, на думку екс-міністра, мститься йому. 

Генеральна прокуратура порушила справу проти екс-міністра в листопаді 2010 року.

Йому пред’явлено низку звинувачень. Зокрема, Луценка звинувачують у незаконному нарахуванні пенсії його водієві, у незаконній організації стеження в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння кандидата в президента Віктора Ющенка у 2004 році, а також у порушенні положень постанови Кабміну про обмеження видатків у держструктурах у зв'язку з фінансовою кризою, коли МВС організовувало в 2008 і 2009 роках святкування Дня міліції в палаці «Україна» у

Нагадаємо, уряд Миколи Азарова не надав Європейському суду з прав людини пояснення щодо кримінальної справи проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.