Луценко внесе в Раду подання на зняття недоторканості з нардепа від Опозиційного блоку

22 Вересня 2016, 14:07

Генеральний прокурор Юрій Луценко на наступному тижні має намір внести в Раду подання на зняття депутатської недоторканності з нардепа від Опозиційного блоку Миколи Скорика, який був головою Одеської облдержадміністрації та підозрюється в причетності до заворушень під будівлею ОДА 19 лютого 2014 року. Про це він заявив на нараді у прокуратурі Одеської області.

"Також можу повідомити про те, що має намір внести подання на наступному тижні про скасування депутатської недоторканності з колишнього голови обласної державної адміністрації громадянина Скорика, який підозрюється в причетності до цих самих сумних подій…Тільки покаранням організаторів можна раз і назавжди припинити цю історію", – сказав він.

Зазначимо. Микола Скорик був головою Одеської ОДА з листопада 2013 року до березня 2014-го.

Як повідомлялося 19 лютого 2014 року близько 150 людей з битами і в касках напали на одеських журналістів, які знімали невеликий пікет представників Євромайдану під будівлею Одеської обладміністрації. В результаті постраждали близько десяти активістів і близько 20 працівників ЗМІ. Також щонайменше три знімальні групи позбулися техніки – її розбили або відібрали.

26 березня 2015 року заступник прокурора Одеської області Павло Закерничний повідомив, що один з колишніх заступників начальника Головного управління МВС України в Одеській області причетний до масового побиття журналістів і активістів Євромайдану 19 лютого 2014 року. За його словами, стосовно екс-міліціонера ведеться кримінальне провадження за ч.2 ст.367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Зараз його оголошено в розшук. Джерело агентства "Інтерфакс-Україна" в прокуратурі повідомило, що мова йде про Дмитра Фучеджи, якого також розшукують у зв'язку з подіями 2 травня 2014 року в Одесі..