Луценко відбуватиме покарання на Чернігівщині

28 Лютого 2012, 20:10

Про це після засідання Громадської ради при Державній пенітенціарній службі України у коментарі журналістам повідомив перший заступник голови ДПтС Сергій Сидоренко.

За його словами, якщо суд не виправдає Луценка, то він відбуватиме покарання в колонії спеціального режиму для колишніх працівників правоохоронних органів. «Така установа у нас єдина – в Чернігівській області, №91», – уточнив Сидоренко.

Відповідно, сказав він, залежно від подальших судових рішень у справі екс-міністра, він може бути етапований до Менської виправної колонії в Макошині Чернігівської області.

Згідно з даними офіційного сайту Управління ДптСУ в Чернігівській області, у Менській колонії відбувають покарання 507 осіб, більшість з яких засуджено за тяжкі та особливо тяжкі злочини.

Засуджені задіяні у виробництві будівельних матеріалів, швейної продукції, товарів широкого вжитку з дерева та паперу, столярних виробів, здійснюють обслуговування та ремонт автомобілів.

Як повідомлялося раніше, адвокат Юрія Луценка Ігор Фомін побоюється за життя екс-міністра у разі переведення у в'язницю. 

27 лютого Печерський районний суд Києва засудив Луценка до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Суд визнав екс-міністра винним у незаконному позачерговому виділенні квартири і зарахуванні цивільного стажу в міліцейський водієві Леонідові Приступлюку, а також у підписанні наказів про святкування Дня міліції в 2008-2009 роках, у той час як діяла постанова Кабінету Міністрів про економію бюджетних коштів.

Луценко обіймав посаду міністра внутрішніх справ в 2005-2006 роки та у 2007-2010 роки.

Захист екс-міністра має намір оскаржити вирок