Луценко просить суд допитати додаткових свідків і залучити до справи деякі документи

Акценти
20 Листопада 2012, 12:55

Зокрема, Луценко підкреслив, що під час розгляду його справи у Печерському суді не було задоволено жодного клопотання захисту щодо виклику свідків. Він вимагає від суду допитати слідчого Генпрокуратури Олексія Донського в якості свідка.

Захист підтримав клопотання Луценка, водночас прокуратура вважає, що для виклику додаткових свідків немає підстав.

Луценко емоційно відреагував на це і заявив: «Я обіцяв, що слово «дебіл» використовувати не буду, тому казатиму «продукт схрещення дятла і дуба»».

У свою чергу, головуючий в судовому процесі суддя Присяжнюк попросив засудженого коректніше висловлюватися на адресу представників державного обвинувачення.

Під час засідання Луценко також заявив клопотання про залучення до матеріалів справи наказу МВС про введення в дію інструкції про правила ведення оперативно-розшукових справ, так звану інструкції 007. На переконання Луценка, на підставі саме цього документа Печерський суд визнав його винним.

«Для об'єктивного розгляду апеляцій нам необхідний той документ, на підставі якого мене визнали винним», – сказав він.

У свою чергу, адвокат Ігор Фомін заявив клопотання про необхідність проведення судового слідства під час розгляду апеляції. На його переконання, необхідно допитати трьох наглядових прокурорів, а також долучити до матеріалів справи перший том ОРС щодо потерпілого водія екс-заступника глави СБУ Володимира Сацюка Валентина Давиденка.

Представники прокуратури, у свою чергу, виступили проти задоволення цих клопотань, зазначивши, що в проведенні судового слідства немає необхідності.

Нагадаємо, сьогодні о 10:00 в Апеляційному суді Києва розпочався розгляд апеляції екс-глави МВС Юрія Луценка на рішення Печерського суду про 2 роки ув'язнення.

89