Луценко пропонує тюремникам лікувати його в Києві

Акценти
16 Листопада 2012, 14:23

«Для Луценка у пріоритеті – судові засідання, він хоче пройти їх до кінця. І це незважаючи на його самопочуття. Так, стан його здоров’я важкий, але дозволяє йому перебувати на судових засіданнях, як це було всі 1,5 роки, поки тривали процеси у Печерському суді. Ні тривале голодування, ні виклики «швидких допомог» не стали на заваді Луценку відстоювати свою честь перед суддями та прокурорами», – зазначила Ірина Луценко.

Вона відзначила, що лікарі запропонували екс-міністру пройти дводенне обстеження у чернігівській лікарні.

«Ймовірно, раптове бажання обстежити Луценка пов’язане із засіданням Апеляційного суду 20 листопада напередодні чергової річниці Майдану. Вірогідно, із високих кабінетів надійшла вказівка будь-яким чином не привозити Луценка до Києва, оскільки бажаючих зустрітися із польовим командиром Майдану вже чимало – і політики, і журналісти стають в чергу до клітки, аби потиснути руку своєму другу, колезі, соратнику», – зазначила вона.

Нагадаємо, 20 листопада суд розгляне апеляцію Луценка на вирок у другій справі. 

17 серпня Юрія Луценка було засуджено до 2 років обмеження волі у справі про організацію незаконного стеження під час розслідування отруєння кандидата у президенти Віктора Ющенка.

 

90