Луценко прокоментував зустріч із співзасновником «Нової пошти»

19 Березня 2018, 19:04

Генеральний прокурор Юрій Луценко провів зустріч зі співзасновником "Нової пошти" В’ячеславом Климовим щодо нещодавніх обшуків в приміщеннях компанії. Про це генеральний прокурор України повідомив  у Facebook.

 

«Представник оператора експрес-доставок в Україні підтвердив, що санкціоновані обшуки, які проводилися представниками Генпрокуратури на підприємствах «Нової пошти» в кількох містах країни були коректними. Вони не супроводжувалися озброєними спецпідрозділами, вилученням оргтехніки і тим більше – не мали намірів рейдерського захоплення», – написав генпрокурор.

 

 

Луценко зазначив, що В’ячеслав Климов був ознайомлений з численними фактами порушень, які були виявлені в роботі відділень «Нової пошти».

 

«Зокрема, це стосувалося пересилання у великих обсягах безакцизних алкогольних товарів і наркотичних речовин. Також до слідства надійшла оперативна інформація МВС щодо ймовірного ухилення від податків в ході грошових переказів», – розповів генпрокурор.

 

«Ми не тільки знайшли спільну мову, але й розробили спільний план дій», – запевнив Юрій Луценко та додав, що ця зустріч показала ефективність відкритого діалогу.

 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що працівники Генеральної прокуратури 16 березня прийшли з обшуками до компанії "Нова пошта".

 

Зазначається, що правоохоронці провели 15 обшуків у офісах та на складах компанії.

 

Крім того, повідомлялося, що генпрокурор Юрій Луценко взяв розслідування під особистий контроль та наступного тижня заслухає матеріали провадження.