Луценко повідомив, що бенефіціар NewsОne пов’язаний з російським “Промсвязьбанком”

8 Липня 2019, 16:24

Генпрокурор Юрій Луценко  зазначив, що Служба безпеки України та Генеральна прокуратура заявляють про зв'язок кінцевих бенефіціарів телеканалу Newsone з російським "Промсвязьбанком". Про це він повідомив у Facebook.

 

"СБУ та ГПУ здобуто інформацію про те, що одна й та ж фізична особа є керівником кіпрських юридичних кампаній – бенефіціарних власників українського телеканалу "Ньюз Ван" та російського ПАТ "Промсвязьбанк", який є уповноваженим банком для фінансування та обслуговування державного оборонного замовлення країни- агресора", – зазначив Луценко.

 

Також генпрокурор додав, що цю інформацію як остаточну для введення санкцій проти пов‘язаного з тероризмом телеканалу передадуть Раді національної безпеки та оборони.

 

"Санкції зокрема передбачають анулювання ліцензій,заборону користування радіочастотним ресурсом України і припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування", – уточнив генпрокурор.

 

 

Як повідомлялось, Генеральна прокуратура України у зв‘язку з намірами телеканалу NewsOne провести спільний телеміст "Треба поговорити" з російським підсанкційним каналом у понеділок, 8 липня, зареєструвала провадження про замах на скоєння державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривній діяльності проти України.

 

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський назвав анонсований телеміст «Надо поговорить» українського телеканалу NewsOne і російського «Россия 24» дешевим, але небезпечним піар-ходом перед достроковими парламентськими виборами.

 

Раніше керівник Служби безпеки України Іван Баканов закликав провести засідання Ради національної безпеки і оборони, де запропонує ввести санкції до юрособам, які здійснюють мовлення під логотипами "112 Україна" і "Newsone".

 

Також секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк прокоментував анонсований телеміст між українським телеканалом Newsone і російським каналом "Росія 24".

 

NewsOne уже заявив про скасування телемарафону "Треба поговорити".

 

Разом з тим, головний російський пропагандист Дмитро Кісельов анонсував на 12 липня проведення так званого телемосту "Треба поговорити" між російським каналом «Росія 1» і українським телеканалом NewsOne, який фактично належить куму Путіна Віктору Медведчуку.