Луценко повідомив про затримання в Києві групи шахраїв, за яких заступився нардеп

14 Вересня 2016, 13:15

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про затримання у Києві групи шахраїв, які обіцяли за десятки тисяч доларів влаштувати людей на високі посади. 

"Такий собі киянин Петровський разом з громадянином Ізраїлю Вайсбергом намалювали собі круті "ксіви", нашили мундири з генеральськими погонами, навішали орденів і заробляли непогані гроші на дурнях. Лише з громадянина Гусєва вони здерли 61 тисячу дол. за сприяння в призначенні його нач управління економіки та інвестицій Одеського порту. Потім захотіли розвести Гусєва на 70 тис. дол. за призначення його гол лісничим Київщини", – написав очільник ГПУ на своїй сторінці у Facebook.

За словами генпрокурора, набір шахрайського реквізиту, виявленого при обшуку, вразив бувалих слідчих.

Крім того, глава генпрокуратури повідомив, що на підтримку затриманим прибули народні депутати від "Радикальної партії Ляшка".

"Але все стало ясно, коли під будинком гр. Петровського з'явилася депутатська радикальна група підтримки", – написав Луценко.

Нагадаємо, 12 вересня біля Адміністрації президента правоохоронці затримали чоловіка, який за $30 тисяч обіцяв посприяти одному з суддів Києва отримати позитивну рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та позитивне рішення Верховної Ради України щодо обрання його на посаду судді безстроково. У прокуратурі повідомили. що раніше цей чоловік був кілька разів засуджений за злочини, пов'язані з шахрайством і наркотичними речовинами.

Зловмиснику оголошено про підозру.