Луценко пообіцяв завтра особисто вручити підозри Розенблату і Полякову

12 Липня 2017, 20:52

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що 13 липня особисто вручить підозри народним депутатам Борислава Розенблату і Максиму Полякову. Про це він після завершення засідання регламентного комітету Верховної Ради.

"Завтра на 14:30 Розенблат і Поляков викликані в Генеральну прокуратуру України, і я особисто вручу їм підозри. Так велить закон. Після цього в справу вступить керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, який буде продовжувати подальше слідство", – сказав Луценко.

Він розповів також, що зараз йде робота над внесеним 11 липня поданням на депутата з фракції "Народний фронт" Дениса Дзензерського, яке юридична служба Генпрокуратури оцінює з точки зору відповідності законодавству, і за двома відхиленими парламентом поданнями, які будуть повторно внесені в Генпрокуратуру.

"Із великою ймовірністю можу сказати, що якщо депутати не бачать несплату податків Лозовим (депутат з Радикальної партії Андрій Лозовий – ред.), то очевидно, доведеться побачити незаконне збагачення, яке вже не передбачає можливості відбутися штрафом або виплатою відповідної суми", – зазначив Луценко.

Він додав, що і по депутату Євгену Дейдею ("Народний фронт") є підстави говорити про незаконне збагачення.

Луценко також підкреслив, що за всіма відхиленими поданнями на народних депутатів будуть готуватися нові подання.

Нагадаємо, 11 липня Верховна Рада розглянула і прийняла рішення щодо зняття депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності щодо п’ятьох нардепів. Полякова і Розенблата позбавили депутатської недоторканності.