Луценко погодився свідчити у справі Чорновола

Акценти
16 Липня 2013, 17:54

"Я вже розмовляв з Юрієм Віталійовичем (Луценком) і отримав його згоду дати свідчення в суді по цій справі", – сказав Чорновіл.

Він відзначив, що Луценко ще будучи міністром внутрішніх справ заявляв, що володіє достатньою інформацією про вбивство В'ячеслава Чорновола.

Раніше суд планував залучити Луценка до судового процесу як свідка, але тоді екс-міністр перебував у колонії.

Тарас Чорновіл прогнозує, що екс-міністр МВС дасть перші свідчення у справі вже на наступних судових засіданнях 28-29 серпня.

При цьому син загиблого висловив здивування, що досі на судові засідання не змогли доставити викликаних як свідків депутатів Ради Володимира Олійника і Григорія Омельченка.

Крім того, Тарас Чорновіл пообіцяв, що зробить все можливе, щоб залучити до цього судового розгляду в якості свідка колишнього охоронця президентської охорони Миколи Мельниченка.

Як відомо, лідер Народного руху В'ячеслав Чорновіл загинув в результаті автокатастрофи на трасі "Бориспіль – Золотоноша" 25 березня 1999 року. Автомобіль Toyota, в якому їхав політик, врізався у вантажівку КамАЗ.

22 березня 2011 року Генеральна прокуратура України передала на додаткове розслідування до столичного главку міліції кримінальну справу, порушену за фактом загибелі Чорновола.

При цьому головний фігурант кримінальної справи, водій КамАЗу Куделя стверджує, що інсценування ДТП, в якому загинув Чорновіл, не було.

Продовження розгляду справи відбудеться 28-29 серпня у Бориспільському міськрайонному суді.

90