Луценко побачив підстави для оптимізму щодо майбутнього опозиції

Акценти
21 Листопада 2012, 17:14

Про це він заявив під час виголошення свого останнього слова в Апеляційному суді міста Києва, де завершується його апеляція на вирок по організації незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника глави СБУ Володимира Сацюка.

«Опозиція здобула 180 місць, тобто формально це можна вважати поразкою, але цей результат створює перспективи для повноцінної перемоги на президентських виборах 2015 року. 7% переваги, а це півтора мільйони голосів, «Батьківщини», «Свободи» та УДАРу над Партією регіонів і комуністами дають підстави для оптимізму на президентських виборах, коли люди голосуватимуть в один голос за одного кандидата», – сказав Луценко.

Він також непрямо розкритикував дії опозиційних лідерів щодо відстоювання результатів виборів.

«Не можна призначати Майдан на понеділок на 10:00. Майданний виклик не можна створити, це повинно бути справжнє єднання народу та опозиційних політичних лідерів», – зазначив Луценко.

Розгляд апеляції завершився. Останнім зі своїм словом виступив Луценко. Перед початком виголошення своєї промови він взяв в руки досить товсту пачку листків, але у своєму виступі ними так і не скористався.

Судді видалилися в нарадчу кімнату для винесення рішення.

Нагадаємо, 17 серпня Луценко був засуджений до 2 років обмеження волі у справі про організацію незаконного стеження при розслідуванні отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка. Захист подав апеляцію.

27 лютого цього року Печерський суд визнав Луценка винним у перевищенні повноважень і засудив його до 4 років ув'язнення з конфіскацією майна. Апеляційний суд міста Києва підтвердив вирок Печерського суду.

94