Луценко переписує свою 24-томну справу. Осилив вже 15 сторінок

22 Грудня 2010, 10:43

«Мені дали поки лише три томи, ймовірно справу продовжують «шити» нашвидкоруч і решту ще не підготували. Оскільки перезняти документи не дали, я почав їх переписувати. Встиг осилити 15 сторінок», – заявив Луценко.


«Там повно дурниць – навіть статті про мене та водія з інтернету пришили з нецензурщиною із форумів. Думаю, такий поспіх, щоб вже в кінці лютого мені дали строк і я не потрапив у березні на вибори в парламент, якщо вони відбудуться», – розповів екс-міністр. «Текст вердикту напевно теж вже готовий», – додав Луценко.


Нагадаємо, Генпрокуратура запросила Луценка негайно прибути до слідчого для ознайомлення зі справою, інакше запобіжний захід з підписки про невиїздйому замінять на тримання під вартою.


У відповідь Луценко заявив, що був в Генпрокуратурі після пред’явлення йому звинувачення 13 грудня. «Минулої п’ятниці я приходив у Генпрокуратуру зі своїм адвокатом Ігорем Фоміним (захищає також Богдана Данилишина – ред.), однак замість прошнурованих 24 томів показали стопку макулатури. Ми написали заяву, що неможливо ознайомитися з цією купою паперу і пішли», – заявив Луценко.


Екс-міністра звинувачують у порушеннях при прийомі на роботу і присвоєнні спеціальних звань колишньому особистому водієві екс-міністра, що призвело до розтрати 40 тисяч гривень державних коштів.