Луценко оприлюднив документи з діагнозом – гепатит

27 Квітня 2012, 19:49

Луценко стверджує, що йому ніколи не подобалося обговорення його здоров'я в ЗМІ, але це не зупиняло пенітенціарну службу від розголошення не тільки інформації, але і дезінформації.

«На жаль, всі мої заборони, підкріплені відповідними нормами закону, не зупиняють тюремне відомство не тільки від інформації, але і від дезінформації. Тому я змушений оголошувати хвороби, які до недавнього часу ніхто й не збирався лікувати», – зазначив він.

За словами Луценка, після голодування він чотири місяці домагався обстеження, а потім, вже з встановленим серйозним букетом хвороб, шість місяців вимагав лікування.

«Як виявилося, від мене півроку приховували те, що в моїй крові виявлено вірусний гепатит TTV. Останні аналізи це, на жаль, підтвердили. Після цього мене вивезли з лікарні швидкої допомоги і жодних документів, а тим більше медикаментів, не видають», – додав екс-міністр.

«Боюся, що в нашому з Тимошенко та Іващенком випадках мова йде не про охорону здоров'я, а про хворобозбереження як форму помсти», – впевнений Луценко.

Нагадаємо, дружина колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Ірина заявляє, що її чоловіка в СІЗО заразили вірусним гепатитом.

Начальник управління охорони здоров'я та медико-санітарного забезпечення Державної пенітенціарної служби України Євген Поляков раніше заявив, що інформація про те, що екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка заразили гепатитом при переливанні крові в СІЗО, не відповідає дійсності.

«Дійсно, він здавав кров на маркери, щоб не заглиблюватися в медицину – там все негативно, крім одного вірусу, так званого TTV-вірусу (лікарі стверджують, що TTV часто виявляється при хронічних формах вірусного гепатиту С, В – Ред.). Він присутній у 75% населення», – сказав він.

Як повідомлялось, 6 квітня Луценка вивезли з СІЗО до Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги для обстеження, після якого лікарі підтвердили у нього серйозні проблеми з печінкою, а також цукровий діабет. 20 квітня його доставили до Київського СІЗО. «Гепатиту С у Ю. Луценко не виявлено і раніше виявлено не було», – зазначила прес-служба Державної пенітенціарної служби.

98