Луценко обговорив з послом Ізраїлю співпрацю в розслідуванні злочинів українських екс-чиновників

5 Серпня 2016, 18:59

У п’ятницю, 5 серпня, відбулася зустріч Генерального прокурора України Юрія Луценка з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські. Про це інформує прес-центр ГПУ.

«Під час зустрічі сторони обговорили актуальні аспекти двосторонньої співпраці, зокрема щодо розслідувань злочинів, скоєних колишніми високопосадовцями України та їхнім оточенням», – йдеться у повідомленні.

Згідно з текстом, Юрій Луценко окреслив коло ключових питань міжнародного співробітництва представників правоохоронних органів України та Держави Ізраїль, а також наголосив на необхідності налагодження тісних людських та професійних відносин між ними.

«Досить використовувати обхідні дороги, час шукати прямі шляхи. Українське суспільство чекає від нас результатів ще вчора», – зазначив Генеральний прокурор України.

Еліав Бєлоцерковські повідомив про надзвичайну важливість для Держави Ізраїль зв’язків із Україною та значний обсяг роботи, яка спільно проводиться органами державної влади країн.

«Сторони також обговорили можливість укладання угоди про співробітництво між Генеральною прокуратурою України та Міністерством юстиції Держави Ізраїль та погодили, що її підписання дасть поштовх новому витку взаємодії країн у правоохоронній сфері», – сказано в тексті.