Луценко не погоджувався на медичне обстеження

Акценти
30 Листопада 2012, 17:39

«Жодного підпису про погодження на «проведення лабораторного та інструментального дообстеження стану здоров’я Луценко сьогодні також не підписував. Це ще одна брехня від тюремників, датована вже сьогоднішнім днем!», – заявила дружина Луценка Ірина.

Як повідомляє прес-служба «народної самооборони», сьогодні до Менської виправної колонії, де відбуває покарання Юрій Луценко, виїхала група народних депутатів, до якої увійшли Юрій Гримчак, Юрій Стець, Віктор Уколов, Володимир Ар’єв, Андрій Павловський та Володимир Філенко.

Мета поїздки – перевірка фінансування МВК №91, а також дотримання прав Ю.Луценка у частині надання медичної допомоги.

До колонії прибули також омбудсмен Валерія Лутковська та заступник прокурора Чернігівської області, а також керівник управління Чернігівської пенітенціарної служби Олександр Доробалюк, зазначила прес-служба.

Після спілкування із учасниками поїздки Ірина Луценко зазначила: «Ні омбудсмену, ні заступнику прокурора області керівництво Менської колонії не надало жодних підтверджуючих документів про отримання Луценком медикаментів, які були рекомендовані йому лікарями МОЗ під час останнього обстеження 8 листопада».

Вона також зазначила, що вимагатиме від ДПтСУ спростування відповідного повідомлення через суд.

За її словами, після спілкування із омбудсменом та заступником прокурора Чернігівської області Юрій Луценко написав заву на ім’я керівництва Менської виправної колонії, де виклав основні вимоги щодо подальшого свого лікування.

«Луценко у заяві на ім’я Ю.Орловського наполягає виключно на госпіталізації та довгостроковому лікуванні відповідно до наявних у нього хвороб у Чернігівській обласній лікарні чи Київській лікарні швидкої допомоги, де він вже проходив курс лікування. У заяві він наголосив, що обстеження він відкидає у будь-якому випадку. Луценка потрібно лікувати!», – наголосила дружина Луценка.

«У заяві на ім’я керівника МВК №91 Юрій Луценко наполягає, що погодиться на госпіталізацію у лікарню винятково після короткострокової зустрічі за листопад, на якій він планував зустрітися із народними депутатами В.Кличком та К.Куликовим, а також журналістом С.Рахманіним», – додала вона.

Нагадаємо, раніше Державна пенітенціарна служба повідомила, що 30 листопада Луценко дав згоду на проведення лабораторного та інструментального дообстеження стану його здоров’я.

89