Луценко: не можу вважати успішною кампанію опозиції, але вчергове пишаюся нашим народом

Акценти
10 Листопада 2012, 11:33

«Я не можу вважати успішною кампанію опозиційних сил. На мою думку, вона була невідповідною і за формою, і за змістом завданню подолання правлячої мафії. Поза тим, я вчергове пишаюся нашим народом», – наголосив екс-міністр.

«Після помаранчевих зрад, після регіонального розбою, не зважаючи на гейзери брехні і еверести підкупу, мільйони людей ясно продемонстрували наявність національної і особистої гідності», – зазначив Луценко.

«Якщо розглядати українське суспільство як живий організм, то ці вибори засвідчили, що він живий і здатен реагувати на злоякісну пухлину Межигірської мафії, яка вразила його 2,5 роки тому. Перший шок від смертельної загрози минув і здорові захисні механізми нації спрацювали», – вважає екс-міністр.

За його словами, треба враховувати «історію хвороби – століття несвободи і постгеноцидний період».

«Я дуже задоволений демонстрацією здорових сил українського суспільного організму, який збільшив імунні процеси на напрямку головного удару – в «Батьківщині», виробив для посилення опору нову білкову масу УДАРу і відправив тромбоцити «Свободи» зупинити поширення вірусів ПР, що хизуються вмінням вести дискусії табуретками по головах опонентів», – зазначив він.

Відійшовши від евфемізмів Луценко відзначив столицю, «яка не тільки не віддала жодного мажоритарного депутатського мандату провладним мільйонерам»; «нову атмосферу солідарного опору на Заході і в Центрі України»; «оздоровчі процеси на Сході й на Півдні, де в повені політичної каналізації тотальної пропаганди й адмінресурсу Партії регіонів 40% дніпропетровців, 30% миколаївців, одеситів, харків’ян, 25% кримчан обирають таки опозицію».

«Мені ж здається, що життя підтверджує мою тезу: країна, в якій був Майдан, не може не відновити демократію», – заявив Луценко.

90