Луценко назвав нову дату засідання голів фракцій з обговоренням кандидатів у прем’єр-міністри

24 Березня 2016, 13:58

Відновлення коаліції та розгляд кандидатур на посаду очільника нового уряду стануть питаннями для розгляду головами фракцій праламенту сьогодні, 24 березня. Про це повідомив голова фракції БПП Юрій Луценко, передали у прес-службі БПП.

За його словами, сьогодні, за запрошенням секретаріату парламенту, відбудеться засідання коаліції фракцій Верховної Ради, Луценко, «як представник найбільшої фракції, внесе пропозицію про новий формат уряду «задля початку нової економічної політики».

«Кандидатуру нового прем’єра має внести коаліція депутатських фракцій. Не БПП, «Фронт» чи «Батьківщина», а саме коаліція фракцій. Ми маємо план і запропонуємо його колегам, підтримки яких потребуємо для внесення нової кандидатури президентом», – пояснив він.

«Сьогодні визначиться, яка фракція готова взяти на себе відповідальність, запропонує більшість під нового прем’єра і новий уряд», – пояснив політик.

Як повідомлялося, раніше Луценко анонсував аналогічне засідання на вечір середи, 23 березня, однак тоді воно не відбулося.