Луценко: ми повинні дякувати Ющенку і Януковичу

Акценти
26 Червня 2013, 08:46

Про це він заявив в інтерв’ю «Коммерсанть-Украина», відповідаючи на запитання про свої наміри для побудови "Третьої республіки".

«Ми повинні бути вдячні Віктору Ющенку і Віктору Януковичу за те, що вони довели всій Україні: справа не в особистостях. Зараз для Східної України стало зрозуміло, що у всіх бідах винні не бандерівці, а для Західної – очевидно, що не москалі. Стало ясно, що винен не конкретний президент, винна система, щоразу більш-менш відкрито відтворює тоталітарну, антиукраїнську владу, насаджуються кримінальні відносини і бандитську мораль», – заявив Луценко.

«20-річна еволюція цієї системи породила Партію регіонів – екстракт "совка" і гангстерства, символом якого стала межигірська "Сім'я". Але інстинкт хижої зграї і шкурництво не можуть стати об'єднуючою ідеєю країни. Навпаки, це викликає у людей переконання в тому, що ця Україна державного бандитизму – не їхня країна. Тому потрібно домовитися про новий фундамент нової країни, в якій буде зручно і безпечно жити всім – від заходу до сходу і від півдня до півночі», – додав він.

Нагадаємо, на початку квітня Юрій Луценко анонсував створення громадського руху "Третя республіка", який ставить перед собою мету «оновлення та будівництва країни». Крім того, екс-міністр заявляв, що у нього немає амбіцій щодо кампанії з виборів президента України 2015 року, він буде «на вулиці, серед людей». 

На початку червня екс-міністр МВС заявив, що готовий повернутися до політичного життя.

90