Луценко лікуватиметься у Польщі в клініці МВС

21 Квітня 2013, 18:22

Зазначається, що на базі даної лікарні у Варшаві розташовано клініку отоларингології, яка розрахована на 22+2 ліжка.

Згідно з даними на сайті лікарні, клініка отоларингології в основному проводить хірургічне лікування хвороб вух: хронічні запалення та операції з поліпшення слуху. Також клініка займається діагностикою, лікуванням без операцій і з операціями із повним набором хірургічного лікування у сфері отоларингології.

У клініці також лікують онкологічні, ринологічного, отологічні хвороби і посттравматичні зміни.

Раніше дружина екс-глави МВС, народний депутат Ірина Луценко повідомила, що президент Польщі Броніслав Коморовський подзвонив їй в день звільнення Луценка з в'язниці і запропонував провести складну операцію на вусі в госпіталі Міністерства внутрішніх справ Польщі. Але тоді пенітенціарна служба не дала дозвіл Луценка на виїзд.

Крім цього, Ірина Луценко повідомила, що під час переливання крові у в'язниці Юрія Луценка заразили вірусом гепатиту і за останній рік він втратив третину печінки. Для того щоб успішно пролікувати печінку і знайти ефективні ліки проти гепатиту TTV, потрібні висококваліфіковані фахівці, сучасні лабораторії та умови лікування. Все це є в Австрії. Профільна клініка у Відні навіть надіслала запрошення.

Тому після операції у Польщі родина Луценка планує їхати до Відня.

Як раніше повідомлялося, Юрій Луценко може виїхати на лікування до Польщі вже наступного тижня. За його словами, пенітенціарна служба дала відповідний дозвіл.

Нагадаємо, влада Польщі запросила колишнього голову МВС Юрія Луценка на лікування до Польщі. Про це сказав в інтерв'ю журналу Wprost екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, який очолює місію Європарламенту зі спостереження за судовими процесами проти українських політиків