Луценко і Ситник домовилися про зустріч після конфлікту між ГПУ та НАБУ

15 Серпня 2016, 14:24

Генеральний прокурор України Юрій Луценко та очільник Національного антикорупційного бюро Артем Ситник проведуть зустріч в середу, 17 серпня. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

«Так, після того, як стався конфлікт, Юрій Віталійович зв'язався з паном Ситником, вони поговорили і домовилися про спільну зустріч в середу 17 серпня. Чому тільки 17-го? Тому що генпрокурор Луценко перебуває зараз з робочим візитом в державі Ізраїль і повернеться тільки у вівторок пізно ввечері», – зазначила Сарган.

Як повідомлялося, 12 серпня у Києві стався конфлікт між працівниками Національного антикорупційного бюро та співробітниками Генпрокуратури.

НАБУ поснило цей іцидент «позаштатною робочою ситуацією». За даними відомства, до приміщення під час проведення прихованого спостереження за фігурантом кримінального провадження, яке розслідує бюро, намагалися проникнути співробітники Генпрокуратури, які сприйняли такі слідчі дії, як спостереження за собою. У повідомленні НАБУ підкреслюється, що всі слідчі дії за місцем інциденту відбувалися за рішенням суду відповідно до закону.

Водночас начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури Володимир Гуцуляк заявив, що спецназ НАБУ побив співробітників прокуратури.