Луценко доручив перевірити на наркозалежність всіх працівників прокуратур в Україні

15 Лютого 2017, 12:25

Генеральний прокурор України Юрій Луценко доручив перевірити на наркозалежність всіх працівників прокуратур в Україні. Про це він заявив під час наради у середу, 15 лютого щодо стану виконання органами прокуратури у 2016 році покладених функцій і завдань за участю керівників регіональних прокуратур та керівників самостійних структурних підрозділів ГПУ.

"Прошу всі обласні прокуратури провести перевірку на наркозалежність своїх підлеглих… Добровільно, примусово, але всі працівники прокуратури мають здати кров, волосся, нігті, будь-який метод прийнятний, але усі мають пройти перевірку", – сказав генпрокурор.

За словами Луценка, кричущим є факт викриття працівника місцевої прокуратури в Запорізькій області, який не лише сам споживав наркотики, причому на листках із кримінального провадження, але і схиляв інших до вживання, в тому числі працівників прокуратури.

Луценко повідомив, що зараз ця людина перебуває під вартою.

"Вимагаю від запорізького прокурора особистого контролю за цим судом", – сказав він.

Нагадаємо, 19 січня Луценко повідомив про затримання двох працівників Запорізької місцевої прокуратури за підозрою у незаконному обігу наркотиків. Як стало відомо, затримали збувача і споживача наркотиків, які працювали у прокуратурі Запоріжжя.