Луценка прооперували

23 Січня 2013, 21:10

“Так, його сьогодні прооперували. Операція пройшла без ускладнень”, – сказав він.

Пізніше дружина Юрія Луценка повідомила, що операція пройшла успішно. «Чоловік, за словами лікарів, почуває він себе нормально. Йому заборонено підніматися, піднімати руки, ноги, голову, рухатися аж до завтрашнього вечора. На цю хвилину лікарі заспокоюють, вони кажуть, що надіються, що кров згорнеться і все буде нормально. Підтримують його там відповідними медикаментами, крапельницями», – сказала Ірина Луценко.

 З її слів,  результати аналізів післяопераційного гістологічного матеріалу очікуються протягом десяти днів. «Результати гістології робитимуться відповідно до їхнього регламенту, але й існує процедура: у разі підозри на онкологію матеріали віддадуть до іншої клініки на так зване альтернативне дослідження», – уточнила вона.

Нагадаємо, 20 січня екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценко перевезли з Менської виправної колонії в київську приватну клініку "Оберіг" для операції.

Лікарі радили міністрові видалити новоутворені поліпи, котрі в іншому випадку можуть розвинутись у онкологічне захворювання.

читати ще

показати ще
96