Луценка можуть перевезти в колонію вже у п’ятницю

30 Травня 2012, 20:14

У партії повідомили, що в п'ятницю о 8:30 ранку в Печерському суді Києва відбудеться засідання з розгляду кримінальної справи по звинуваченню Луценка в незаконній організації стеження в межах розслідування кримінальної справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка.

Разом з Луценком судитимуть Володимира Тарасенка та Олега Павленова.

"Швидше за все, після цього судового засідання Юрій Луценко буде етапований до Менської виправної колонії № 91 в Чернігівській області", – зазначили в партії.

Разом з тим керівник прес-служби партії Лариса Сарган не виключає, що етапування Луценка в колонію може відбутися і на вихідних 2-3 червня.

За її словами, етапування пов'язане з тим, що європейські політики під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу в 2012 році мають намір відвідувати політичних ув'язнених, які перебувають у Лук'янівському СІЗО.

Вона також зазначила, що політсила готується до етапування Луценка.

Нагадаємо, партія "Народна Самооборона" звернулася до уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської із проханням не допустити етапування Луценка з Лук'янівського СІЗО у Менську виправну колонію № 91 (Чернігівська область).

28 травня у Державній пенітенціарній службі заявили, що рішення про етапування Луценка з Лук'янівського СІЗО до виправної колонії буде прийнято до кінця поточного тижня.

Позначки: