Лутковська не почула скарг від Луценка, але зауважила його почуття гумору

2 Жовтня 2012, 17:57

«Там нічого такого не сталося, але було декілька повідомлень у ЗМІ стосовно скарг дружини Юрія Віталійовича Луценка на погіршення стану його здоров’я. Крім того, були скарги на те, що відімкнений телефонний зв’язок і, відповідно, він ускладнений у тих, хто перебуває в Менській колонії. Оскільки збіглося декілька таких заяв стосовно умов перебування, то ми виїхали. Для того, щоб візит не був зовсім безплідний – з нами були лікарі з Чернігова. Це були терапевт, гастроентеролог, невропатолог, кардіолог, що мали провести обстеження, які можна було провести на місці, і надати свої рекомендації стосовно подальшого медичного забезпечення пана Луценка», – сказала омбудсмен.

За її словами, лікарі надали свої рекомендації, а також рекомендували додатково обстежити Луценка в умовах медичного стаціонару в зв’язку з тим, що деякі обстеження не можна провести в умовах колонії.

«Після цього лікарі зможуть зробити більш актуальною схему лікування Луценка», – повідомила Лутковська.

Щодо самопочуття колишнього міністра, то омбудсмен зауважила, що він «як завжди, має чудове почуття гумору».

«Скарги… Скаргами це не назвеш, ми обговорювали питання медичної допомоги і того, як йому лікуватися надалі», – заявила Лутковська.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що дружина Луценка заявляла про різке погіршення його здоров’я. Державна пенітенціарна служба у свою чергу спростувала цю інформацію, зазначаючи, що скарг від Луценка не надходило.