Луганський губернатор стверджує, що в області є хліб, сіль і сірники

9 Березня 2011, 19:53

Крім того, за словами керівників міст, у всіх містах є і запас цих товарів.

У Луганській ОДА зазначають, що губернатор півдня чекав приїзду голови місцевої організації «Батьківщина» Ірини Вірігіної, щоб спільно об'їхати магазини та переконатися у наявності продуктів.

Вірігіна встигла заявити в ЗМІ, що в Ровеньках і Свердловську (Луганська область) «люди масово закуповують найнеобхідніші товари – сіль, цукор і сірники, а хліб зник з прилавків».

Нагадаємо, губернатор Луганської області Володимир Пристюк заявляв, що на сьогодні в регіоні немає проблем ні з борошном, ні з випічкою хліба.Тимчасові труднощі на деяких хлібозаводах вже ліквідовані. Резонанс, який отримала ситуація із забезпеченням хлібом міст Ровеньки та Свердловськ, має штучних характер, масштаби проблеми значно перебільшені.

Як повідомлялось раніше, минулими вихідними у Луганській області склалася критична ситуація навколо постачання соціальних груп хліба. Найбільш складною була ситуація в містах Ровеньки та Свердловськ, де в роздрібному продажі не було хліба. А приватні пекарні пропонували громадянам свою продукцію за завищенною ціною. Тому вартість батона коливалася від 5 до 7 гривень.

Згодом губернатор Луганщини Володимир Пристюк заявив, що у регіоні немає проблем ні з борошном, ні з випічкою хліба, а «тимчасові труднощі на деяких хлібозаводах уже ліквідовані».

Цікаво, що міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, відповідаючи на питання, чому в Луганській області виник дефіцит хліба, відповів: «Не знаю. Ми зерна достатньо туди дали. 8 тисяч тонн зерна дали».