Луганська влада вважає захоплення кабінету директора шахти політичною спекуляцією

10 Січня 2013, 19:59

"Зараз в кабінеті директора шахти директор департаменту промисловості та енергозбереження облдержадміністрації Дмитро Дрожжин та ряд співробітників обладміністрації ведуть переговори з цими людьми (що проникли в кабінет). Ми хочемо зрозуміти, навіщо потрібно було захоплювати приміщення і чого вони домагаються. Є ймовірність, що це політакція", – сказав Лозовський.

Він додав, що шахта працює в звичайному режимі, однак перебування в кабінеті директора сторонніх осіб викликає загрозу і тривогу в інших працівників шахти.

"Вони порушують своїми діями закон. Ми пропонуємо їм перевести дискусію в правове поле в іншому місці", – додав Лозовський.

За його даними, велика частина гірників шахти "Червоний партизан" є членами іншої профспілки і не підтримують дії членів Незалежної профспілки Свердловська.

Лозовський також запевнив, що заробітна плата виплачується на шахті без затримок, і її розмір високий.

Також він заперечує можливість скорочення кількості робочих місць на підприємстві через його реорганізацію.

"Всі ці розмови про звільнення – спекуляції", – уклав Лозовський.

Міліція продовжує охороняти приміщення шахти "Червоний партизан" і проводить перевірку за даним фактом, за результатами якої дасть правову кваліфікацію діям осіб, що проникли в кабінет директора шахтарів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що члени первинної організації Незалежної профспілки м.Свердловська 10 січня зайняли кабінет директора ВП "Шахта "Червоний партизан", вимагаючи відмінити наказ про реорганізації підприємства. Керівництво шахти вважає незаконне проникнення на підприємство хуліганською витівкою, якій повинні покласти край правоохоронні органи.

Як відомо, урядовий портал оприлюднив прогнози, згідно з якими, кількість працівників, які будуть звільнені в результаті ліквідації неперспективних шахт у 2012-2015 роках, становитиме 8,5 тис. осіб, з них лише близько 750 осіб (9%) матимуть можливість подальшого працевлаштування на шахти, що працюють.

Позначки: